Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Rezultati natječaja

Dječji vrtić Ston
Put braće Mihanović 4
20230 Ston
Tel:020/754-644
Ston: 01.09.2022.god.

REZULTATI NATJEČAJA

Na 6. sjednici Upravnog vijeća dječjeg vrtića Ston članovi vijeća na prijedlog ravnatelja odabrali su Martinu Mage na mjesto odgojitelja na neodređeno radno vrijeme u Dječji vrtić Ston, te Juliju Gučić za Pomoćnog radnika – asistent djeci s teškoćama u razvoju na određeno radno vrijeme.
Vrtić Putniković u potrebi je zaposlenja dva djelatnika na zamjeni do povratka djelatnika s bolovanja. Upravno vijeće temeljem natječaja i pristigle dokumentacije odabire Mariju Batinović i Dajanu Bačić na mjesto odgojitelja na zamjeni. Marija će obavljati poslove odgojitelja u Područnom odjeljenju Putniković dok će Dajana biti zaposlena u DV Ston.

Ravnateljica:
Valentina Baća

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *