Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Vrtićani u knjižnici

Povodom Svjetskog dana djece, koji se obilježava 20. listopada, posjetila su nas djeca starije i mlađe mješovite skupine Dječjeg vrtića Ston. Kako bismo im približili Konvenciju o pravima djeteta napravili smo mali prozorčić sa nekim od važnijih prava kao što su pravo na ljubav, obitelj i prijateljstvo. Nakon kratkog fotografiranja s prozorčićem sa starijom grupom vrtićana pristupili smo radionici oslikavanja njihovih prava, dok je mlađa skupina koristeći svoje pravo na boravak u knjižnici, obrazovanje i čitanje knjiga uživala u najnovijim slikovnicama. Plakat sa dječjim ilustracijama prava biti će izložen u knjižnici. Pozivamo sve roditelje da dođu vidjeti ilustracije naših mališana.

 

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *